Pokój Jednoosobowy

dla jednej osoby

Elegacki i stylowy

Decydując się na wyjazd nad morze, warto zadbać o maksymalny komfort i relaks na najwyższym poziomie. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć wygodnych jednoosobowych pokoi, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości.

Opis

Każdy z naszych pokoi posiada funkcjonalne wyposażenie i stylowe wnętrze. Doskonały sen zapewnią antyalergiczne materace firmy Hilding, a łóżka, które są pojedyncze, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Ciepłe kolory, duże okna, stylowe dodatki oraz funkcjonalność i kompleksowe wyposażenie sprawiają, że nasze pokoje, pomimo niewielkich wymiarów, mogą stać się idealnym miejscem do wypoczynku lub noclegiem podczas biznesowego wyjazdu. Przekonało się o tym już wielu naszych gości, których do pobytu w naszym hotelu zachęciły między innymi bliskość plaży, promenady i parku.

Swój dzień w Hotelu Cis możesz rozpocząć z kubkiem gorącej kawy lub herbaty , na przytulnym balkonie, a wieczorem zrelaksować się, oglądając ulubione programy.

REZERWACJA

Wybierz datę
Wybierz datę
1
1
0

Jednoosobowy

Dwuosobowy

Trzyosobowy

Apartament

Wyposażenie

Każdy nasz pokój jest w standardzie wyposażony w podstawowe udogodnienia, które są bezpłatnie do Państwa dyspozycji.

Zainteresowanała Ciebie nasza oferta?

Zadzwoń już dzisiaj i zapytaj o rabat. Robiąc rezerwacje bezpośrednio przez naszą stronę lub kontaktując się telefonicznie możesz zaoszczędzić do 12% !!

Scroll to Top