Pokój Dwuosobowy

od 1 do 2 osób

Elegacki i stylowy

Decydując się na wyjazd nad morze, warto zadbać o maksymalny komfort i relaks na najwyższym poziomie. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć praktycznych dwuosobowych pokoi, które są w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości. 

Opis

Każdy z naszych pokoi posiada funkcjonalne wyposażenie i stylowe wnętrze. Doskonały sen zapewnią antyalergiczne materace firmy Hilding, a łóżka, które mogą być pojedyncze lub podwójne, spełnią oczekiwania najbardziej wymagających gości.

Swój dzień w Hotelu Cis możesz rozpocząć z kubkiem gorącej kawy, w wygodnym fotelu na zadaszonym lub wyposażonym w dużą markizę balkonie, a wieczorem zrelaksować się, oglądając ulubione programy.

Balkon, który znajduje się na każdym piętrze, pozwoli w ciszy zrelaksować się po intensywnym dniu. Doskonale wyposażona łazienka z prysznicem i suszarką dadzą gwarancję komfortu i prywatności.

Jednoosobowy

Dwuosobowy

Trzyosobowy

Apartament

Wyposażenie

Każdy nasz pokój jest w standardzie wyposażony w podstawowe udogodnienia, które są bezpłatnie do Państwa dyspozycji.

Zainteresowanała Ciebie nasza oferta?

Zadzwoń już dzisiaj i zapytaj o rabat. Robiąc rezerwacje bezpośrednio przez naszą stronę lub kontaktując się telefonicznie możesz zaoszczędzić do 12% !!

Scroll to Top